Kvalitní nerez kuchyňské dřezy s vaničkou, odkapem a baterií  V této kategorii jsou 2 produkty.

Sladění celkového vzhledu kuchyňské linky se může stát nepříjemným oříškem. Pokud se vrhneme cestou praktičnosti, jsou velmi vhodné kuchyňské dřezy s vaničkou, které nám umožní odkládat drobné předměty jako jsou příbory do odkládací vaničky. Využít můžeme také dřezy s odkapem pro odkládání umytého nádobí. Nedochází tak k hromadění umytých kusů ...

Sladění celkového vzhledu kuchyňské linky se může stát nepříjemným oříškem. Pokud se vrhneme cestou praktičnosti, jsou velmi vhodné kuchyňské dřezy s vaničkou, které nám umožní odkládat drobné předměty jako jsou příbory do odkládací vaničky. Využít můžeme také dřezy s odkapem pro odkládání umytého nádobí. Nedochází tak k hromadění umytých kusů na kuchyňské lince.

My vám výběr usnadníme. V nabídce našeho eshopu naleznete kompletní sadu v sekci nerez kuchyňské dřezy s vaničkou, odkapem a baterií.


Zobrazeno 1 - 2 z 2 produktů
2 961 Kč
Na dotaz

Tento cenově zvýhodněný set obsahuje nerezový dřez s vaničkou a odkapem Alveus Line 10 v provedení Satin o rozměrech 980 x 500 mm a baterii Riviera X. K setu obdržíte dárek dle dostupnosti - Krájecí desku nebo čistič dřezů nebo nože s keramickým povrchem.

3 411 Kč
Na dotaz

Tento cenově zvýhodněný set obsahuje nerezový dřez s vaničkou a odkapem Alveus Line 10 v provedení Satin o rozměrech 980 x 500 mm a baterii Colpos. K setu obdržíte dárek dle dostupnosti - Krájecí desku nebo čistič dřezů nebo nože s keramickým povrchem.

Zobrazeno 1 - 2 z 2 produktů