Zvýhodněné sety  V této kategorii je 2457 produktů.

Vyberte si z naší nabídky zvýhodněných kuchyňských setů. V této kategorii můžete zakoupit zvýhodněné sety zboží za mimořádné akční ceny.

Vybírat můžete například kuchyňské nerezové, granitové či tectonitové dřezy spolu s bateriemi ve všech možných provedeních. Nabízíme dřezy klasické a kulaté vhodné do standardních kuchyní. Dřezy rohové zase ...

Vybírat můžete například kuchyňské nerezové, granitové či tectonitové dřezy spolu s bateriemi ve všech možných provedeních. Nabízíme dřezy klasické a kulaté vhodné do standardních kuchyní. Dřezy rohové zase výborně vyniknou v kuchyních, kde je třeba využít prázdný roh kuchyňské linky a ocení je tak všichni zákazníci, kteří potřebují ušetřit ještě více místa pro klasickou pracovní desku. Vybrat si můžete z celé řady jednodřezů i dvojdřezů, záleží kolik místa máte k dispozici ve vaší kuchyni na jejich umístění. Veškeré nabízené zboží v této kategorii je nové, kompletně zabalené a s plnou zárukou.

Granitový dřez + baterie

Máme pro vás sety Granitové dřezy + baterie o předních dodavatelských značek Franke, Alveus, Pyramis, Elleci, Schock a dalších. Objednejte si levné produkty na stránkách našeho eshopu. Nabízíme jednodřezy, dvojdřezy v provedení s odkapembez odkapu. K sortimentu nabízíme i doplňkové vybavení.

Nerezový dřez + baterie

Objednejte si z naší nabídky v sekci dřezové sety. Nabízíme nerezové dřezy s baterií. Provedení dřezů máme ve verzi s odkapembez odkapu. vytvořte si více prostoru na kuchyňské lince a vyzkoušejte nerezový rohový dřez dodávaný s dřezovou baterií. Vaše kuchyň nebude jako dřív a získá zcela nové možnosti využití.

Tectonite dřez + baterie

Přinášíme vám speciální nabídku moderních kuchyňských setů. Dřezy Tectonite dodáváme s dřezovou bateriíProdukty máme skladem a na vybrané typy nabízíme dopravu zdarma. Jedná se o velmi atraktivní a kvalitně provedené kuchyňské vybavení ve verzi jednodřez, dřez s odkapem nebo dvojdřezy. Objednejte si z naší nabídky produktů ještě dnes i další doplňkové vybavení.

na stránku
Zobrazeno 1 - 24 z 2457 produktů
1 516 Kč
Skladem

Tento cenově zvýhodněný set Sinks obsahuje nerezový jednodřez Classic 500 M o rozměrech 500 x 400 mm a baterii Vento 4.

2 032 Kč
Skladem

2 032 Kč
Skladem

Tento cenově zvýhodněný set Sinks obsahuje nerezový jednodřez Classic 500 M o rozměrech 500 x 400 mm a baterii se sprchou Vento 4 S.

6 300 Kč
Skladem

Cenově zvýhodněný set Franke G54 obsahuje granitový dřez s odkapem BFG 611-62 o rozměrech 620 x 500 mm v provedení Onyx a baterii FC 650.

6 700 Kč
Skladem

Cenově zvýhodněný set Franke T14 obsahuje Tectonite dřez s odkapem SID 611-78 o rozměrech 780 x 500 mm v provedení Černá a baterii Samoa.

5 800 Kč
Skladem

Cenově zvýhodněný set Franke T26Č obsahuje Tectonite dřez s odkapem SID 611-78 o rozměrech 780 x 500 mm a baterii FP 9900, oboje v provedení Černá.

7 300 Kč
Skladem

Cenově zvýhodněný set Franke G95 obsahuje granitový dřez s odkapem BFG 611-62 o rozměrech 620 x 500 mm v provedení Onyx a baterii Samoa.

4 191 Kč
Skladem

Cenově zvýhodněný set Blanco 06 obsahuje nerezový rohový dřez Tipo 9 E o rozměrech 930 x 510 mm a baterii Mila.

8 250 Kč
Skladem

Cenově zvýhodněný set Franke G33 obsahuje granitový jednodřez KSG 218 o rozměrech 425 x 520 mm v provedení Onyx a baterii Samoa. Set dále obsahuje kvalitní dávkovač saponátu FD 300.

6 700 Kč
Skladem

6 900 Kč
Skladem

Cenově zvýhodněný set Franke T13 obsahuje Tectonite jednodřez SID 610 o rozměrech 560 x 530 mm v provedení Černá a baterii Samoa.

5 800 Kč
Skladem

Cenově zvýhodněný set Franke T25Č obsahuje Tectonite jednodřez SID 610 o rozměrech 560 x 530 mm a baterii FP 9900, oboje v provedení Černá.

7 400 Kč
Skladem

Cenově zvýhodněný set Franke TR3 obsahuje granitový jednodřez KSG 218 o rozměrech 425 x 520 mm v provedení Onyx a baterii FC 650.

6 500 Kč
Skladem

Cenově zvýhodněný set Franke TR4 obsahuje granitový jednodřez KSG 218 o rozměrech 425 x 520 mm v provedení Onyx a baterii FG 1839.

7 750 Kč
Skladem

2 490 Kč
Skladem

Tento cenově zvýhodněný set Teka obsahuje nerezový dřez s odkapem Universal 1B v provedení Mikrolinen o rozměrech 580 x 500 mm a baterii ML Cromo.

3 147 Kč
Skladem

Tento cenově zvýhodněný set Sinks obsahuje nerezový jednodřez Classic 500 M o rozměrech 500 x 400 mm a baterii s vytahovací koncovkou Mix 350 P.

2 032 Kč
Skladem

Tento cenově zvýhodněný set Sinks obsahuje nerezový dřez s odkapem Okio 650 V o rozměrech 650 x 500 mm a baterii Vento 4.

2 549 Kč
Skladem

Tento cenově zvýhodněný set Sinks obsahuje nerezový dřez s odkapem Okio 650 V o rozměrech 650 x 500 mm a baterii se sprchou Vento 4 S.

2 549 Kč
Skladem

3 664 Kč
Skladem

Tento cenově zvýhodněný set Sinks obsahuje nerezový dřez s odkapem Okio 650 V o rozměrech 650 x 500 mm a baterii s vytahovací koncovkou Mix 350 P.

2 241 Kč
Skladem

Tento cenově zvýhodněný set obsahuje nerezový dřez s odkapem Alveus Line 80 v provedení Satin o rozměrech 790 x 500 mm a baterii Milena. K setu obdržíte dárek dle dostupnosti - Krájecí desku nebo čistič dřezů nebo nože s keramickým povrchem.

6 450 Kč
Skladem

Cenově zvýhodněný set Franke G26 obsahuje granitový dřez s odkapem STG 614 o rozměrech 860 x 435 mm v provedení Tmavě hnědá a baterii se sprchou FC 9547.

9 150 Kč
Skladem

Cenově zvýhodněný set Franke G34 obsahuje granitový jednodřez KSG 218 o rozměrech 425 x 520 mm v provedení Onyx a baterii s vytahovací koncovkou FN 0147. Set dále obsahuje kvalitní dávkovač saponátu FD 300.