Vrácení zboží

možnost vrácení zboží do 30 dnů bez udání důvodu

Zavřít

Zvýhodněné sety V této kategorii je 2419 produktů.

Vyberte si z naší nabídky zvýhodněných kuchyňských setů. V této kategorii můžete zakoupit zvýhodněné sety zboží za mimořádné akční ceny.

Vybírat můžete například kuchyňské nerezové, granitové či tectonitové dřezy spolu s bateriemi ve všech možných provedeních. Nabízíme dřezy klasické a kulaté vhodné do standardních kuchyní. Dřezy rohové zase výborně vyniknou v kuchyních, kde je třeba využít prázdný roh kuchyňské linky a ocení je tak všichni zákazníci, kteří potřebují ušetřit ještě více místa pro klasickou pracovní desku. Vybrat si můžete z celé řady jednodřezů i dvojdřezů, záleží kolik místa máte k dispozici ve vaší kuchyni na jejich umístění. Veškeré nabízené zboží v této kategorii je nové, kompletně zabalené a s plnou zárukou.

Granitový dřez + baterie

Máme pro vás sety Granitové dřezy + baterie o předních dodavatelských značek Franke, Alveus, Pyramis, Elleci, Schock a dalších. Objednejte si levné produkty na stránkách našeho eshopu. Nabízíme jednodřezy, dvojdřezy v provedení s odkapembez odkapu. K sortimentu nabízíme i doplňkové vybavení.

Nerezový dřez + baterie

Objednejte si z naší nabídky v sekci dřezové sety. Nabízíme nerezové dřezy s baterií. Provedení dřezů máme ve verzi s odkapembez odkapu. vytvořte si více prostoru na kuchyňské lince a vyzkoušejte nerezový rohový dřez dodávaný s dřezovou baterií. Vaše kuchyň nebude jako dřív a získá zcela nové možnosti využití.

Tectonite dřez + baterie

Přinášíme vám speciální nabídku moderních kuchyňských setů. Dřezy Tectonite dodáváme s dřezovou bateriíProdukty máme skladem a na vybrané typy nabízíme dopravu zdarma. Jedná se o velmi atraktivní a kvalitně provedené kuchyňské vybavení ve verzi jednodřez, dřez s odkapem nebo dvojdřezy. Objednejte si z naší nabídky produktů ještě dnes i další doplňkové vybavení.

na stránku
Zobrazeno 1 - 24 z 2419 produktů
2 871 Kč
Běžně skladem

Tento cenově zvýhodněný set obsahuje nerezový rohový dřez Alveus Allux 30 v provedení Satin o rozměrech 777 x 488 mm a baterii Diana. K setu obdržíte jako dárek kvalitní sadu nožů. Obrázek dárku je ilustrační, sada nožů se může měnit dle dostupnosti.

2 601 Kč

Tento cenově zvýhodněný set obsahuje nerezový rohový dřez Alveus Allux 30 v provedení Satin o rozměrech 777 x 488 mm a baterii Milena. K setu obdržíte jako dárek kvalitní sadu nožů. Obrázek dárku je ilustrační, sada nožů se může měnit dle dostupnosti.

3 411 Kč

Tento cenově zvýhodněný set obsahuje nerezový rohový dřez Alveus Allux 30 v provedení Satin o rozměrech 777 x 488 mm a baterii s vytahovací sprchou Oaza II. K setu obdržíte jako dárek kvalitní sadu nožů. Obrázek dárku je ilustrační, sada nožů se může měnit dle dostupnosti.

1 971 Kč

Tento cenově zvýhodněný set obsahuje nerezový jednodřez Alveus Allux 70 v provedení Satin o rozměrech 480 x 480 mm a baterii Diana. K setu obdržíte jako dárek kvalitní sadu nožů. Obrázek dárku je ilustrační, sada nožů se může měnit dle dostupnosti.

1 701 Kč

Tento cenově zvýhodněný set obsahuje nerezový jednodřez Alveus Allux 70 v provedení Satin o rozměrech 480 x 480 mm a baterii Milena. K setu obdržíte jako dárek kvalitní sadu nožů. Obrázek dárku je ilustrační, sada nožů se může měnit dle dostupnosti.

2 691 Kč

Tento cenově zvýhodněný set obsahuje nerezový jednodřez Alveus Allux 70 v provedení Satin o rozměrech 480 x 480 mm a baterii s vytahovací sprchou Oaza II. K setu obdržíte jako dárek kvalitní sadu nožů. Obrázek dárku je ilustrační, sada nožů se může měnit dle dostupnosti.

11 691 Kč

Tento cenově zvýhodněný set obsahuje granitový dřez s vaničkou a odkapem Alveus Appeles 70 o rozměrech 1000 x 510 mm a baterii AM 110 - R, oboje v provedení Pearl 01.

11 691 Kč

Tento cenově zvýhodněný set obsahuje granitový dřez s vaničkou a odkapem Alveus Appeles 70 o rozměrech 1000 x 510 mm a baterii AM 110 - R, oboje v provedení Twilight 05.

13 491 Kč

Tento cenově zvýhodněný set obsahuje granitový dřez s vaničkou a odkapem Alveus Appeles 70 o rozměrech 1000 x 510 mm a baterii s vytahovací koncovkou AM 90 - P, oboje v provedení Pearl 01.

13 491 Kč

Tento cenově zvýhodněný set obsahuje granitový dřez s vaničkou a odkapem Alveus Appeles 70 o rozměrech 1000 x 510 mm a baterii s vytahovací koncovkou AM 90 - P, oboje v provedení Twilight 05.

12 591 Kč

Tento cenově zvýhodněný set obsahuje granitový dřez s vaničkou a odkapem Alveus Appeles 70 o rozměrech 1000 x 510 mm a baterii Zina, oboje v provedení Chocolate 03.

12 591 Kč

Tento cenově zvýhodněný set obsahuje granitový dřez s vaničkou a odkapem Alveus Appeles 70 o rozměrech 1000 x 510 mm a baterii Zina, oboje v provedení Pearl 01.

12 591 Kč

Tento cenově zvýhodněný set obsahuje granitový dřez s vaničkou a odkapem Alveus Appeles 70 o rozměrech 1000 x 510 mm a baterii Zina, oboje v provedení Steel 04.

12 591 Kč

Tento cenově zvýhodněný set obsahuje granitový dřez s vaničkou a odkapem Alveus Appeles 70 o rozměrech 1000 x 510 mm a baterii Zina, oboje v provedení Twilight 05.

2 151 Kč

Tento cenově zvýhodněný set obsahuje nerezový dřez s odkapem Alveus Basic 170 v provedení Satin o rozměrech 780 x 435 mm a baterii Betty. K setu obdržíte jako dárek kvalitní sadu nožů. Obrázek dárku je ilustrační, sada nožů se může měnit dle dostupnosti.

1 791 Kč

Tento cenově zvýhodněný set obsahuje nerezový dřez s odkapem Alveus Basic 170 v provedení Satin o rozměrech 780 x 435 mm a baterii Diana. K setu obdržíte jako dárek kvalitní sadu nožů. Obrázek dárku je ilustrační, sada nožů se může měnit dle dostupnosti.

1 692 Kč
Skladem

Tento cenově zvýhodněný set obsahuje nerezový dřez s odkapem Alveus Basic 170 v provedení Satin o rozměrech 780 x 435 mm a baterii Milena. K setu obdržíte jako dárek kvalitní sadu nožů. Obrázek dárku je ilustrační, sada nožů se může měnit dle dostupnosti.

2 241 Kč

2 025 Kč

1 935 Kč

8 232 Kč

Tento cenově zvýhodněný set obsahuje granitový dřez s vaničkou Alveus Cubo 20 v provedení Anthrazit Metalic 16 o rozměrech 620 x 500 mm a baterii s pružnou koncovkou Ella.

8 232 Kč

Tento cenově zvýhodněný set obsahuje granitový dřez s vaničkou Alveus Cubo 20 v provedení Arctic 11 o rozměrech 620 x 500 mm a baterii s pružnou koncovkou Ella.

8 232 Kč

Tento cenově zvýhodněný set obsahuje granitový dřez s vaničkou Alveus Cubo 20 v provedení Beige 51 o rozměrech 620 x 500 mm a baterii s pružnou koncovkou Ella.

8 232 Kč

Tento cenově zvýhodněný set obsahuje granitový dřez s vaničkou Alveus Cubo 20 v provedení Cappuccino Metalic 21 o rozměrech 620 x 500 mm a baterii s pružnou koncovkou Ella.