Rohové granitové dřezy s baterií  V této kategorii je 216 produktů.

Granitové rohové dřezy v setu s baterií snadno umístíte do rohu vaší kuchyňské linky. Díky tomu získáte v kuchyni další, tak cenný prostor. Údržby a opotřebení se bát nemusíte - Granitové dřezy jsou atraktivní, vysoce odolné, vyrobené z moderních materiálů a dostupné v široké škále barevných variant, zahrnující odstíny černé, bílé, pískových barev a mnoho dalších. Ganitové dřezy jsou vysoce odolné proti znečištění, nárazu, stárnutí, poškrábání, vysoké teplotě až do 280°C i chemickému poškození. Dlouhodobě jsou tak schopné zachovat si původní a čistý vzhled bez náročných požadavků na jejich údržbu.

na stránku
Zobrazeno 1 - 24 z 216 produktů
8 831 Kč
Skladem

Tento cenově zvýhodněný set Sinks obsahuje rohový granitový dřez Naiky 980 o rozměrech 980 x 510 mm a baterii Mix 35, oboje v provedení Metalblack 74.

8 589 Kč
Skladem

Tento cenově zvýhodněný set Sinks obsahuje rohový granitový dřez Naiky 980 o rozměrech 980 x 510 mm v provedení Metalblack 74 a baterii s vytahovací koncovkou Mix 350 P.

9 146 Kč
Skladem

Cenově zvýhodněný set Blanco 12 obsahuje granitový rohový dřez Zia 9 E o rozměrech 930 x 510 mm v provedení Jasmín a baterii Mila.

8 950 Kč
Skladem

Cenově zvýhodněný set Franke G46 obsahuje granitový rohový dřez COG 651 E o rozměrech 960 x 500 mm v provedení Grafit a baterii se sprchou FG 9547. Set dále obsahuje kvalitní dávkovač saponátu

8 950 Kč
Skladem

Cenově zvýhodněný set Franke G46 obsahuje granitový rohový dřez COG 651 E o rozměrech 960 x 500 mm v provedení Pískový melír a baterii se sprchou FG 9547. Set dále obsahuje kvalitní dávkovač s

8 950 Kč
Skladem

Cenově zvýhodněný set Franke G46 obsahuje granitový rohový dřez COG 651 E o rozměrech 960 x 500 mm v provedení Sahara a baterii se sprchou FG 9547. Set dále obsahuje kvalitní dávkovač saponátu

8 950 Kč
Skladem

Cenově zvýhodněný set Franke G47 obsahuje granitový rohový dřez COG 651 E o rozměrech 960 x 500 mm a baterii FG 9541, oboje v provedení Grafit. Set dále obsahuje kvalitní dávkovač saponátu FD 300.

8 950 Kč
Skladem

Cenově zvýhodněný set Franke G47 obsahuje granitový rohový dřez COG 651 E o rozměrech 960 x 500 mm a baterii FG 9541, oboje v provedení Sahara. Set dále obsahuje kvalitní dávkovač saponátu FD 300.

9 950 Kč
Skladem

Cenově zvýhodněný set Franke G48 obsahuje granitový rohový dřez COG 651 E o rozměrech 960 x 500 mm a baterii se sprchou FG 9547, oboje v provedení Grafit. Set dále obsahuje kvalitní dávkovač saponátu FD 300.

9 950 Kč
Skladem

Cenově zvýhodněný set Franke G48 obsahuje granitový rohový dřez COG 651 E o rozměrech 960 x 500 mm a baterii se sprchou FG 9547, oboje v provedení Pískový melír. Set dále obsahuje kvalitní dávkovač saponátu FD 300.

9 950 Kč
Skladem

Cenově zvýhodněný set Franke G48 obsahuje granitový rohový dřez COG 651 E o rozměrech 960 x 500 mm a baterii se sprchou FG 9547, oboje v provedení Sahara. Set dále obsahuje kvalitní dávkovač saponátu FD 300.

10 700 Kč
Skladem

Cenově zvýhodněný set Franke G85 obsahuje granitový rohový dřez MRG 612 E o rozměrech 960 x 500 mm v provedení Grafit a baterii Samoa. Set dále obsahuje kvalitní dávkovač saponátu FD 300.

10 700 Kč
Skladem

Cenově zvýhodněný set Franke G85 obsahuje granitový rohový dřez MRG 612 E o rozměrech 960 x 500 mm v provedení Onyx a baterii Samoa. Set dále obsahuje kvalitní dávkovač saponátu FD 300.

9 400 Kč
Skladem

Cenově zvýhodněný set Franke G123 obsahuje granitový rohový dřez COG 651 E o rozměrech 960 x 500 mm v provedení Grafit a baterii FP 0408. Set dále obsahuje kvalitní dávkovač saponátu FD 300.

10 700 Kč
Skladem

Cenově zvýhodněný set Franke G124 obsahuje granitový rohový dřez COG 651 E o rozměrech 960 x 500 mm v provedení Grafit a baterii Samoa. Set dále obsahuje kvalitní dávkovač saponátu FD 300.

9 400 Kč
Skladem

Cenově zvýhodněný set Franke G123 obsahuje granitový rohový dřez COG 651 E o rozměrech 960 x 500 mm v provedení Pískový melír a baterii FP 0408. Set dále obsahuje kvalitní dávkovač saponátu FD 300.

10 700 Kč
Skladem

Cenově zvýhodněný set Franke G124 obsahuje granitový rohový dřez COG 651 E o rozměrech 960 x 500 mm v provedení Pískový melír a baterii Samoa. Set dále obsahuje kvalitní dávkovač saponátu FD 300.

9 400 Kč
Skladem

Cenově zvýhodněný set Franke G123 obsahuje granitový rohový dřez COG 651 E o rozměrech 960 x 500 mm v provedení Sahara a baterii FP 0408. Set dále obsahuje kvalitní dávkovač saponátu FD 300.

10 700 Kč
Skladem

Cenově zvýhodněný set Franke G124 obsahuje granitový rohový dřez COG 651 E o rozměrech 960 x 500 mm v provedení Sahara a baterii Samoa. Set dále obsahuje kvalitní dávkovač saponátu FD 300.

10 900 Kč
Skladem

Cenově zvýhodněný set Franke G126 obsahuje granitový rohový dřez MRG 612 E o rozměrech 960 x 500 mm v provedení Grafit a baterii s vytahovací koncovkou FG 7486. Set dále obsahuje kvalitní dávkovač saponátu FD 300.

10 900 Kč
Skladem

Cenově zvýhodněný set Franke G126 obsahuje granitový rohový dřez MRG 612 E o rozměrech 960 x 500 mm v provedení Onyx a baterii s vytahovací koncovkou FG 7486. Set dále obsahuje kvalitní dávkovač saponátu FD 300.

9 323 Kč
Skladem

Tento cenově zvýhodněný set Sinks obsahuje rohový granitový dřez Naiky 980 o rozměrech 980 x 510 mm a baterii s vytahovací koncovkou Mix 3 P, oboje v provedení Metalblack 74.

8 183 Kč
Skladem

Tento cenově zvýhodněný set Sinks obsahuje rohový granitový dřez Lotus 960.1 o rozměrech 960 x 510 mm a baterii Mix 35, oboje v provedení Sahara 50.

8 183 Kč
Skladem

Tento cenově zvýhodněný set Sinks obsahuje rohový granitový dřez Lotus 960.1 o rozměrech 960 x 510 mm a baterii Mix 35, oboje v provedení Marone 93.