helpPotřebujete poradit?
helpPotřebujete poradit? helpKontakt shopping_cartJít k pokladně shopping_cartK pokladně
  • Doprava zdarma

Filtr do soklové recirkulační sady Plus - Airforce AFCFCARFP

5 391 Kč s DPH

Náhradní keramický uhlíkový filtr do soklové recirkulační sady PLUS. Filtr je možné opakovaně čistit vypálením v troubě při teplotě 150 – 180°C. Minimální doba potřebná k obnově filtrů jsou 2 hodiny, při zvláště intenzivním vaření může obnova trvat delší dobu. Keramický uhlíkový filtr PLUS není možné umývat pomocí běžných čisticích prostředků ani v myčce nádobí. Pro zachování maximálního výkonu digestoře doporučuje výrobce vyměnit filtr PLUS jednou za rok za nový.

Pro odsavače Airforce Centrale 78 B2 Octa, Centrale 90 B2 Octa, Centrale Baby 60 Eco, Centrale Hybrid 90 G5 Flex, Centralo On-Board 90 B4 Octa, Centrale On-Board 90 G5 Flex, Single 90 BK, Slim B2 Octa Motion, Slim G5 Flex Motion.


Zboží je obvykle skladem u dodavatele. Zboží odešleme během 2 - 5 pracovních dnů.
Airforce
51748
AFCFCARFP
24 měsíců

Airforce

AIRFORCE je dynamicky se rozvíjející italská značka odsavačů par pocházející z malebného města Fabriano ve střední Itálii, která se během krátké doby vypracovala mezi přední světové výrobce digestoří.

V precizním zpracování odsavačů se snoubí design a technologie, důraz na detaily a inovace. Především díky těmto aspektům se digestoře AIRFORCE prosadily zejména na trzích západní Evropy. V nabídce značky lze najít širokou škálu digestoří od praktických vestavných modelů až po designové skvosty. Odsavač však není pouze designovým doplňkem, a proto AIRFORCE klade při vývoji svých výrobků zvláštní důraz na použité technologie, technické vlastnosti a funkční výbavu. Vlajkovou lodí značky je řada AIRFORCE ASPIRA INDUCTION - tato řada nabízí digestoře integrované přímo do indukční varné desky. Díky speciální konstrukci zůstane po instalaci výrobku ve skříňce dostatek místa pro zásuvky se standardní hloubkou.

Za zmínku stojí také projekt INTEGRA, který umožňuje pomocí jednoho ovládání obsluhovat jak digestoř, tak indukční varnou desku. Mimo to nabízí také produktovou řadu odsavačů par, které umožňují umístění ventilační jednotky digestoře mimo obytný prostor a zajistí tak téměř bezhlučný provoz.

Prvotřídní kvalita odsavačů par umožňuje značce AIRFORCE poskytnout na všechny výrobky nadstandardní záruku 5 let.

Detail značky a ostatní produkty

Webové stránky značky
https://www.airforcespa.it/en/

Dodání přepravní společností DPD

Zdarma

Dodání přepravní společností PPL

Zdarma

Dodání Českou poštou až domů

Zdarma

Osobní odběr na prodejně v Pardubicích

Zdarma

Osobní odběr na výdejním místě DPD

Zdarma

Osobní odběr na výdejním místě PPL

Zdarma

Dodání na pobočku České pošty

Zdarma