helpPotřebujete poradit?
helpPotřebujete poradit? helpKontakt shopping_cartJít k pokladně shopping_cartK pokladně
Čistící prostředek Blanco Daily Clean 150ml

Čistící prostředek Blanco Daily Clean 150ml

306 Kč s DPH

Doporučená cena: 370 Kč

Ušetříte 64 Kč (17 %)


Profesionální odstraňovač vodního kamene pro všechny povrchy dřezů a baterií - vhodný pro každodenní použití - nepoužívejte na povrchy, které jsou citlivé na kyselinu - postupujte podle pokynů výrobce - pokud máte pochybnosti, otestujte jej nejprve na nenápadném místě.


5 a více kusů skladem, ihned k odeslání nebo vyzvednutí
Blanco
18469
526618
4020684747608
24 měsíců

Blanco

Firma BLANCO se sídlem v Oberderdingenu (SRN) byla založena roku 1925 jako soukromá rodinná firma. Už od svého založení se firma specializovala na zpracování nerezových materiálů a výrobu zařízení pro gastronomii.

V současnosti zaměstnává firma BLANCO přibližně 1250 zaměstnanců a patří k nejrenomovanějším firmám působících v oblasti zpracování nerezových materiálů a výrobě gastronomických zařízení. Má dceřiné firmy nejen v Evropě, ale i v zámoří.

Výroba je dnes soustředěná do 3 výrobních míst v Německu (Oberderdingen, Sulzfeld a Sinsheim) a do 2 výrobních míst v zahraničí (Kanada a Česká republika).

Firma BLANCO se specializuje na výrobu dřezů pro domácnost a velkokuchyně, zařízení pro gastronomii a výrobu zařízení pro oblast medicíny a lékařství.

Pro Českou republiku je hlavním importérem této německé firmy obchodní společnost Ancor CZ s.r.o., která vznikla v roce 2012.

Detail značky a ostatní produkty

Webové stránky značky
http://www.ancor.cz/