helpPotřebujete poradit?
helpPotřebujete poradit? helpKontakt shopping_cartJít k pokladně shopping_cartK pokladně

Klipy pro koš Cube, Trolley Vario, 4 ks Franke 133.0016.354

182 Kč s DPH

4 ks barevných klipů pro sortery Franke řady Trolley Vario.

expand_more Více informací

5 a více kusů skladem, ihned k odeslání nebo vyzvednutí
Franke
25039
133.0016.354
7612211069344
24 měsíců
  • Klipy pro koše Cube
  • 4 ks

Sortery Franke  patří mezi nejprodávanější sortery na trhu. Odpadkové koše se vyznačují špičkovým zpracováním, odolností a širokým spektrem dostupných typů a variant.

Franke

Historie firmy FRANKE začala před více než 100 lety ve švýcarském městě Rorschach, kde Hermann Franke založil řemeslnickou dílnu na zpracování plechu "Spenglerei Hermann FRANKE". Ve 30. letech minulého století se firma přestěhovala do Aarburgu, kde je i dnes sídlo FRANKE Group. Ve Švýcarsku je také jeden z největších a nejmodernějších závodů koncernu FRANKE.

Dnes je FRANKE skupina s globálním rozsahem, která zahrnuje 68 firem na 4 kontinentech a zaměstnává téměř 9 000 pracovníků. V každé fázi výroby a distribuce, bez ohledu na zeměpisnou šířku, jsou pro společnosti sdružené ve FRANKE Group základem společné hodnoty, vyplývající ze švýcarského původu.

Franke s.r.o. působí na českém trhu již od roku 1993 a za tuto dobu se stala v České a Slovenské republice jedním z nejvýznamnejších dodavatelů dřezů, kuchyňských baterií, sorterů, odsavačů par a v několika posledních letech i vestavných spotřebičů.

Detail značky a ostatní produkty

Webové stránky značky
http://www.franke.cz