helpPotřebujete poradit?
helpPotřebujete poradit? helpKontakt shopping_cartJít k pokladně shopping_cartK pokladně
Čistící a leštící ubrousek Faber CLIN & CLIN

Čistící a leštící ubrousek Faber CLIN & CLIN

324 Kč s DPH

Doporučená cena: 360 Kč

Ušetříte 36 Kč (10 %)


Ubrousky pro snadné čištění a leštění nerezových povrchů. Bezpečně odstraní nečistoty bez rizika poškrábání. Balení obsahuje 5ks ubrousků. expand_more Více informací

Zboží je obvykle skladem u dodavatele. Zboží odešleme během 2 - 5 pracovních dnů.
Faber
51052
85.112.0157.293
8015139906927
24 měsíců

Popis

  • Modifikace: Čistící ubrousky Clin&Clin (sada5ks)

Faber

Odsavače značky Faber jsou již více než 60 let uznávaným nositelem pokroku v designu odsavačů par i v technických novinkách. Řada výrobků FABER byla oceněna na výstavách po celém světě. Faber také jako první zavedl nové technologie ve výrobních procesech, které jsou zárukou trvalé kvality výrobků - první výrobce odsavačů certifikovaný ISO 9001 (1995).

FABER se jako první zaměřil pozornost na design odsavačů a povýšil tento zprvu strohý spotřebič na krásné a funkční zařízení, které se svým zpracováním stává dominantním prvkem kuchyně. Modely jsou navrhovány s vědomím, že digestoř má silný estetický vliv na vzhled celé kuchyně. Odsavače FABER jsou krásné, ergonomické, efektivní a tiché.

Prvotřídní kvalita odsavačů Faber a dlouholetá tradice jejich prodeje v České republice dávají možnost poskytnout na všechny výrobky této značky nejen standardní dvouletou záruku, ale i další tři roky bezplatného servisu na veškeré funkční díly.

Detail značky a ostatní produkty

Webové stránky značky
https://www.digestore-faber.cz/