Nabízené značky Aktuálně nabízíme produkty od 20 výrobců.

Zobrazeno 1 - 20 z 20 značek
 • Alveus

  Společnost ALVEUS CZ s.r.o. vznikla v roce 2000 a je součástí mezinárodní společnosti Kovinoplastika Lož a. s.. Na našem eshopu můžete zakoupit kompletní sortiment kuchyňských dřezů, kuchyňských baterií a příslušenství značky Alveus.

 • Aquamat

  Značka AQUAMAT vyrábí technicky dokonalé série termostatických vodovodních baterií, které jsou určené především pro zákazníky, kteří hledají bezpečnou vodovodní baterii spojenou s mimořádným komfortem ovládání. Dodavatelem této značky je Novaservis, přední výrobce českých vodovodních baterií a koupelnových doplňků.

 • Blanco

  Firma BLANCO byla založena roku 1925 jako soukromá rodinná firma. Už od svého založení se firma specializovala na zpracování nerezových materiálů a výrobu zařízení pro gastronomii. V současnosti patří k nejrenomovanějším firmám působících v této oblasti. V rámci České republiky je hlavním importérem této německé značky obchodní společnost Ancor CZ s.r.o.

 • Elleci

  Elleci je italská firma s více než dvacetiletou zkušeností. Hlavní heslo této společnosti je INOVACE, kterým se neustále řídí. Její výroba je zaměřena především na vodovodní baterie a kuchyňské dřezy. Všechny výrobky jsou vyráběny z přírodních materiálů vysoké kvality.

 • Ferro

  Vodovodní baterie FERRO jsou spolehlivé baterie s odvážným a zároveň líbivým designem. Jejich design a technická preciznost dokazují, že tyto série jsou určeny všem, kteří dokáží ocenit vzácnou harmonii mezi krásou a praktičností.

 • Foster

  Při nákupu jakéhokoliv výrobku Foster se můžete spolehnout na čtyři věci a těmi jsou elegance, výkon, spolehlivost a ohleduplnost. Společnost Foster je považována za jednu z nejvíce inovativních firem ve svém oboru a to jak z hlediska produktového řešení, tak z hlediska jejich závazku k udržitelné energii vyráběných produktů.

 • Franke

  Franke s.r.o. působí na českém trhu již od roku 1993 a za tuto dobu se stala v České a Slovenské republice jedním z nejvýznamnejších dodavatelů dřezů, kuchyňských baterií, sorterů, odsavačů par a v několika posledních letech i vestavných spotřebičů.

 • La Torre

  Italské vodovodní baterie LA TORRE jsou nositelem nejnovějších designových trendů v sanitární technice. Jsou to série vyšší třídy, které jsou inspirovány přirozenou krásou a ucelenou elegancí. 

 • Laveo Kuchinox

  Kuchinox Polska Sp. z o.o. Sp. k. je polský výrobce, dovozce a distributor hygienických a kovových výrobků. Na trhu působí od roku 1997. Jejich produkty jsou známé a ceněné zákazníky pro jejich nadčasový design, použitelnost a široké dostupnosti.

 • Metalia

  Vodovodní baterie METALIA jsou českým výrobkem, který si svojí spolehlivostí, příznivou cenou a atraktivním designem získává mnohé zákazníky a odvážně konkuruje renomovaným zahraničním značkám a řadí se mezi nejprodávanější české baterie.

 • Nobless

  NOBLESS je vyšší střední třída baterií dodávaná za příznivou cenu. Tyto série jsou určeny všem, kteří dokáží ocenit vzácnou harmonii mezi krásou a praktičností. Jedná se označku, která spadá do portfolia českého dodavatele Novaservis, který je předním výrobcem českých vodovodních baterií a koupelnových doplňků značky Metalia. 

 • Novaservis

  NOVASERVIS je přední výrobce českých vodovodních baterií a koupelnových doplňků (METALIA) nejen v České republice, ale také ve střední a východní Evropě již od roku 1990. Systém řízení výroby je v souladu s mezinárodní normou ISO 9001 - "systém managementu jakosti". NOVASERVIS disponuje širokou výrobní a vývojovou základnou a všechny jeho produkty před uvedením na trh procházejí rozsáhlými zkouškami.

 • Pyramis

  Společnost Pyramis patří k předním výrobcům dřezů z nerezové oceli. Výrobní kapacita přesahuje 1 500 000 kusů dřezů ročně, přičemž téměř 97 % produkce je určeno pro vývoz. Výrobky společnosti Pyramis jsou vyváženy do 65 zemí po celém světě.
  Pyramis je držitelem certifikátu ISO 9001:2000, který zajišťuje vysoký standard jakosti u jejích výrobků a postupů.

 • Rieber

  Společnost Rieber GmbH & Co. KG se sídlem v Reutlingenu je jedním z předních dodavatelů kuchyňské techniky pro profesionální gastronomii i soukromou domácnost. Sortiment pokrývá celý řetězec vaření: od správného skladování ingrediencí, přes případný transport a dodávku až po samotnou přípravu a servírování.

 • Schock

  Společnosti Schock je jedním z předních výrobců dřezů. Byla založena v roce 1924 a v roce 1979 vynalezla první křemenný kompozitní dřez, který za několik desetiletí dovedla k dokonalosti. Vytvořila nejen přes 200 modelů ve 40ti barevných provedeních a je s 90ti patenty lídrem v oblasti inovací.

   

 • Sinks

  Společnosti Sinks s.r.o. je ryze českou společností. Je předním importérem a distributorem kvalitních kuchyňských dřezů, dřezových baterií a systémů odpadkových košů/sortérů. Pečlivě vybrané kvalitní a vzájemně designově sladěné sety dřezů a baterií představují na našem trhu v tomto oboru mimořádně komplexní nabídku.

 • Teka

  Teka je globálním výrobcem kuchyňských varných desek, mikrovlnných trub, kuchyňských a koupelnových kohoutků a doplňků jak pro domácí, tak pro veřejná sociální zařízení. Klade důraz na výrobu produktů s energeticky úspornými konstrukcemi a inteligentními, automaticky nastavitelnými, úspornými systémy.

 • Titania

  Baterie značky TITANIA se řadí mezi nejprodávanější baterie v České republice. Jedná se o střední třídu vodovodních baterií, která si získala své příznivce zajímavou cenou, nadčasovým designem a vysokou spolehlivostí. Vodovodní baterie Titania doporučuje český Cech topenářů a instalatérů.

 • Trendo

  Trendo.cz je seriózní česká firma provozující internetový obchod nabízející kuchyňské dřezy, baterie a doplňky. S prodejem dřezů má více než 15 let zkušeností a veškeré nabízené zboží pochází z oficiálních distribucí pro Českou republiku. S tím je spojen naprosto bezproblémový servis a případná rozšířená záruka daná výrobcem až na 10 let.

 • Wesco

  Wesco je německý výrobce produktů pro domácnost s důrazem na kvalitu i design, doplněné dokonalou high-tech funkčností. Špičková prášková barva, pozinkovaný plech i nerezová ocel, to všechno zaručuje dlouhodobou spokojenost zákazníků. Wesco představuje propojení tradice, zkušeností a řemeslného umu, kombinovaných s využitím nejnovějších technologií.

Zobrazeno 1 - 20 z 20 značek